На параолімпійських іграх змагалися діти з вадами слуху та розумового розвитку - kjdУ Донецьку на базі легкоатлетичного манежу «Донецьк» відбулися ХIII обласні малі параолімпійські ігри з легкої атлетики серед дітей-інвалідів із вадами слуху та розумового розвитку. 

Ігри проводили за підтримки Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації спільно з Донецьким регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» із метою масового залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, виявлення молодих талановитих спортсменів, збереження й удосконалення системи підготовки спортивного резерву, поповнення збірної команди області для участі у Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе». 

В урочистому відкритті взяли участь: заступник начальника управління загальної освіти Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Наталя Корнієнко, начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Оксана Чернікова, заслужений працівник із фізичної культури та спорту В’ячеслав Гордеєв, провідні спортсмени області.

У змаганнях взяли участь 156 дітей – учнів 23 спеціальних шкіл-інтернатів із 18 міст та 3 районів області.

Захід став традиційним, і вже в 13-й раз проходив у дружній і теплій атмосфері, набуваючи з кожним роком дедалі більшого значення. Це прекрасний старт для майбутніх чемпіонів області, України і світу.

За результатами малих параолімпійських ігор з легкої атлетики серед дітей-інвалідів з вадами слуху та розумового розвитку чемпіонами та призерами стали команди:

Із вадами слуху:

І місце – Донецька спеціальна школа-інтернат № 19;

ІІ місце – Донецька спеціальна школа-інтернат № 20;

ІІІ місце – Маріупольська спеціальна школа-інтернат № 21.

Вадами фізичного та розумового розвитку:

І місце – Маріупольська спеціальна школа-інтернат № 37;

ІІ місце – Краснолиманська спеціальна школа-інтернат № 34;

ІІІ місце – Макіївська спеціальна школа-інтернат № 35.

Переможці змагань нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації та Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», цінними подарунками (мобільні телефони, електротостери, електрочайники, пледи, чайні сервізи).

За інформацією Департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *