До 200-річчя Кобзаря про Шевченка знімуть серіал - Taras ShevchenkoДо 200-річчя Кобзаря шевченкіана поповниться новими книжковими виданнями  та телерадіопрограмами, повідомили УНН в прес-службі Держкомтелерадіо.

У Держкомтелерадіо України  затверджено план заходів  щодо реалізації Указу Президента України “Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка”.

Відповідно до плану Держкомтелерадіо України сприятиме випуску в рамках програми “Українська книга” повного зібрання творів Тараса Шевченка у 12-ти томах та “Шевченківської енциклопедії” у 6-ти томах, факсимільного видання рукописних збірок творів, альбомів та листів Тараса Шевченка, видання “Кобзаря” іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою, російською, польською, казахською, литовською), літопису життя і творчості Тараса Шевченка, альбому репродукцій його художніх творів тощо.

З цією метою опрацьовується питання щодо створення у проектах переліку книжкових видань, передбачених до випуску в рамках програми “Українська книга” у 2013-2014 роках окремого розділу, присвяченого творам Тараса Шевченка та книжковим виданням про його життя і творчість.  А при складанні бюджетних пропозицій на 2013-2014 роки буде передбачено фінансування випуску в рамках програми “Українська книга” цих творів.

Державним та комунальним ЗМІ, рекомендовано організувати висвітлення заходів з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Кобзаря. Державним ТРК запропоновано започаткувати цикли теле-і радіопередач, присвячених життю і творчості великого українця. Зокрема, заплановано сприяти ДТРК “Культура” у створенні біографічного серіалу, присвяченому Т.Г. Шевченку.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *