У рамках Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України Віктором Януковичем, днями на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбулась обласна дитяча науково-практична конференція з питань виконання учнями індивідуальних експериментальних науково-дослідницьких робіт під керівництвом науковців галузі природничих наук (біології, екології, біохімії), сільського і лісового господарства.

Як і в попередні роки, на цей захід прибули 42 юні дослідники природи з різних регіонів Хмельниччини, які продемонстрували високий рівень виконання дослідницьких робіт, активно дискутували з науковцями та консультантами й отримували від них настанови, обмінювались досвідом роботи та всі заслужено здобували відповідні нагороди ХОЕНЦУМ за високий рівень своїх творчих науково-дослідницьких робіт.

Усі учасники конференції мали можливість зробити власні наукові доповіді про проведені ними науково-дослідницькі роботи, використовуючи надані їм технічні засоби, вільно дискутувати з іншими учасниками конференції, захищати результати своїх досліджень і власну думку, отримувати консультації, поради та пропозиції науковців щодо виконання робіт. Учасники конференції уважно заслухали та жваво обговорили кожну доповідь юних дослідників.

Особливо цікавими і змістовними були творчі дослідницькі роботи, виконані Жук Анастасією, вихованкою гуртків Кам’янець-Подільського міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді; Білик Ольгою, ученицею 10 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С. Рудяка; Ключником Ярославом, вихованцем гуртка «Юні знавці лікарських рослин» Дунаєвецької райСЮН та іншими талановитими школярами.

За продемонстровані глибокі знання, творчий підхід, змістовність і високий рівень виконання дитячих науково-дослідницьких робіт та активну участь у роботі дитячої науково-практичної конференції, Хмельницький обласний ЕНЦУМ нагородив грамотами та цінними подарунками юних учасників конференції, а педагогів відзначено грамотами Управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

Проведення цього заходу обласним ЕНЦУМ засвідчило прагнення обдарованих школярів виконувати творчу експериментально-дослідницьку роботу під керівництвом науковців і досвідчених фахівців народного господарства, отримувати нові знання, уміння та визнання результатів своєї діяльності серед ровесників, однодумців і дорослих.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу