Станом на 11 червня  усі райони та міста Київської області розпочали роботу з оздоровлення дітей. Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї та молоді Київської облдержадміністрації Максим Вітер.

Він, зокрема,повідомив, що усього на Київщині вже оздоровлено 6259 дітей і 28145 перебувають на відпочинку. В області працює 11 позаміських таборів, де відпочиває 2363 дитини, 440 пришкільних таборів, де оздоровлюються більше 20 тисяч дітей області та 2 наметових заклади, у яких відпочивають біля 200 дітей.

Голова Київської облдержадміністрації доручив начальнику управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації тримати під контролем умови перебування на оздоровленні кожної дитини та звітувати про хід оздоровчої кампанії щотижня.

Також, нагадаємо: У рамках 50-ти регіональних проектів, нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та губернатор Периферії Крит Грецької республіки Ставрос Арнаутатіс домовились про оздоровлення 500 дітей з Київщини на острові Крит. Наступний загін дітей з Київщини полетить до Греції 14 липня.

Загалом у рамках цього проекту цьогоріч буде оздоровлено 120 тисяч дітей Київщини. Вони відпочиватимуть як у літніх таборах на території Київщини, так і в інших мальовничих куточках нашої держави і не тільки.

За матеріалами Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу