22 жовтня у столичному виставковому центрі урочисто відкрили V Національну виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті». Понад 800 навчальних закладів, наукових установ і методичних центрів з 27 регіонів України представили свої здобутки. Цьогоріч уперше освітній павільйон поповнився 19-ма китайськими вишами, що пропонують не лише програми обміну студентами, аспірантами, викладачами, а й спільні наукові розробки.

Зі знаковою подією освітян привітали перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма та президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень.

Під час виставки також визначили найуспішніші вищі навчальні заклади. Національну систему рейтингового оцінювання очолив університет імені Тараса Шевченка.

На виставці чекають не тільки освітян для обміну досвідом, а й потенційних абітурієнтів. Тому дипломи, альманахи та презентації – невід’ємна частина інноватики.

Український студент для китайських вишів – особлива удача. Тому гості з Піднебесної на виставку завітали з конкретною метою.
Жагу до знань вибагливих відвідувачів найбільш рейтинговий і широкомасштабний освітянський захід в Україні вдовольнятиме ще кілька днів, до 24 жовтня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу