Восени 2013 року Сергій Сінянський – учитель фізичної культури Великописарівської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи – на чемпіонаті світу з гирьового спорту в м. Лутракі, що поблизу Афін (Грецька Республіка), виборов перемогу й став чемпіоном світу у двоборстві з гирьового спорту.  Життєво необхідним для кожної людини є не лише знання того, як бути здоровим, але й уміння зберігати своє здоров’я на довгі роки. За цим життєвим принципом живе й працює звичайний учитель фізичної культури Сергій Сінянський.  Він народився на берегах тихоплинної річки Ворскли, навчався у Великописарівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, захоплювався фізичною культурою. Був звичайним сільським хлопчаком, який мріяв стати вчителем фізичної культури. З п’ятого класу захоплювався грою в баскетбол, волейбол, із легкістю долав довгі дистанції на змаганнях із легкоатлетичного пробігу, тому при вступі до Харківського державного педагогічного інституту імені Григорія Савича Сковороди Сергій Сінянський вже мав І дорослий розряд із лижних гонок. Мрія здійснилася, і вже з 1994 року Сергій Сінянський – учитель фізичної культури в рідному селищі, у рідній школі. Він і його вихованці постійно беруть участь у різних видах спортивних змагань з різних видів і на всіх рівнях. 2009 рік став знаменним для педагога: баскетбольна команда школи вперше стала переможцем обласних змагань. Крім того, цей рік став стартовим на шляху до гирьового спорту. За ініціативи й на прохання районної спортивної організації «Колос» Сергій узяв участь у змаганні й був п’ятим. Але інтерес і здорові амбіції посприяли постійним тренуванням. Потім були змагання по профспілковій лінії. І вже через рік учитель фізичної культури – переможець усіх конкурсів, які організовували й проводили «Колос» та профспілка. Про подальші змагання й місце їх проведення Сергій Сінянський дізнавався через Інтернет. І вже навесні 2013 року він здобув перемогу і став чемпіоном Європи. А через місяць у Луганську виграв чемпіонат України, де здобув ІІ місце й отримав путівку на чемпіонат світу за двома категоріями. Сергій Сінянський став лауреатом районного та учасником обласного конкурсу «Учитель року-2012». Учитель Сергій Сінянський – приклад для підростаючого покоління, люблячий чоловік і турботливий батько з широким колом захоплень, прекрасний кулінар і завзятий рибалка. Вітаємо педагога зі здобутими перемогами! За інформацією Управління освіти і науки Сумської ОДА