Західно-Дніпровський центр ПТО співпрацюватиме з литовськими освітянами - lkj4У рамках міжнародного проекту про співпрацю (партнерство) навчальних закладів Державний професійно-технічний навчальний заклад «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» відвідала делегація Шяуляйського центру професійної освіти Литовської Республіки в складі директора центру та педагогічних працівників.

Гості ознайомились із системою професійно-технічної освіти України, методикою навчання учнів, історією культури та народних традицій України.

Делегація Литовської Республіки зустрілась із керівниками Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, де було обговорено питання подальшої співпраці. В лютому 2014 року делегація ЗДЦ ПТО планує здійснити візит до Шяуляйського центру з метою ознайомлення з сучасним обладнанням, яке використовуватиметься в торгівлі з 2015 року. До складу делегації ввійдуть педагоги та учні центру, які візьмуть участь у семінарах і майстер-класах на базі навчальних закладів сфери обслуговування Литви.

Делегація Шяуляйського центру разом із представниками Західно-Дніпровського центру бере участь у П’ятій Національній виставці-презентації: «Інноватика в сучасній освіті».

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *