У Погожій Криниці відкрито навчально-виховний комплекс - sdlkjДнями в селі Погожа Криниця Роменського району Сумської області відбулася знакова подія – відкриття навчально-виховного комплексу.

«Сьогодні для малюків у Роменському районі створюються належні умови для отримання якісної дошкільної освіти», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов і вручив новоствореному закладу пральну машину.

На свято завітали представники районної державної адміністрації, місцевого органу управління освітою, учні, вчителі, працівники школи, жителі села, а також наймолодші учасники заходу – дошкільнята. 

Учні школи зустріли гостей запашним короваєм на вишитому рушникові та підготували святкову програму.

«Відкриття дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу – це важлива подія не тільки для Погожокриницької та Зарудянської сільських рад, а й для всього Роменського району, адже соціальні ініціативи – орієнтир для подальшого руху країни, а втілення їх у життя – допомога нашому майбутньому поколінню», – зазначила начальник Управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Людмила Шкурат.

Директор школи Юрій Вовк щиро подякував за допомогу в облаштуванні дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу. Після того, як урочисто була перерізана святкова стрічка, діти з радістю і хвилюванням переступили поріг садочка.

Бажаємо малечі тепла і затишку, успіхів і перемог у здобутті знань у дитячому садочку!

За інформацією Управління освіти і науки Сумської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *