Вчасно не забрали дитину? Штраф 10 євро - babushka i vnuchka10 євро за 15 хвилин запізнення – такий штраф загрожує батькам 4 французьких міст, якщо вони вчасно не забирають дитину з дитячого садка.
Задля справедливості треба сказати, що штрафи прив’язані під дохід сім’ї. І якщо сім’я заробляє небагато, то й штраф буде меншим, але не менше 1 євро.

Річ у тім, що за 2012 рік передмістя Парижа Аньєр втратило майже 10 000 євро через спізнення батьків. Працівникам дитячих садків доводиться затримуватися після роботи, чекаючи недисциплінованих батьків, а, отже, з міського бюджету повинні виплачуватися понаднормові.

Крім того, вчителі скаржаться, що їхні плани часто бувають під загрозою через те, що не всіх дітей вчасно забрали батьки. Практика показала, що в містах, де як експеримент запроваджено систему штрафів, запізнення знизилися на 30%.

Водночас є й зворотна сторона медалі. Щоб забрати дитину з дошкільного закладу, батькам відводять лише 30 хвилин. Тобто, будь-яка затримка на роботі або пробка на дорозі гарантовано призведуть до штрафу. Наприклад, метрополітен не поспішає компенсувати батькам їхні збитки, якщо потяги приходять із запізненням.

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *