Тендітна фігурка, стрункі ніжки й гарне личко – це не все, що потрібно для перемоги у Всеукраїнському конкурсі краси «СтудМіс України», фінал якого днями відбувся в одному зі столичних нічних клубів. 25 юних претенденток на корону найвродливішої зачаровували суддів не тільки зовнішністю, а й розум і талантом. Бо цьогоріч у журі – люди, які знають, як досягти заслуженого визнання, – ресторатори, співаки, мільйонери та продюсери.

У тому, що конкурс уже змінив її життя, переконана й Даша, яка представляє Харків. Інші учасниці для дівчини стали справжніми подругами, тому про жорстоку конкуренцію красуня навіть не думає і відверто ділиться секретом ймовірного успіху.

Окрім стандартного дефіле в купальниках, вечірніх сукнях і в дизайнерському одязі, дівчат цього вечора випробовували й у інтелектуальному конкурсі, інколи ставлячи доволі провокаційні запитання.

Звання найгарнішої та найрозумнішої студентки цього вечора вдалося вибороти Оксані Ватаманюк із Чернівців. Переможниця наділена і красою, і розумом, кажуть у журі, – відмінниця, знає шість мов.

Окрім омріяної корони та звання найкрасивішої студентки України, Оксана виборола й поїздку на двох до сонячної Греції. Звання ж віце-СтудМіс між собою розділили – Юлія Буякевич із Миколаєва та Катерина Демченко з Києва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу