Нацпроект "Відкритий світ" проведе тур у 25 містах України - 37068 i28 жовтня стартує всеукраїнський тур ІІ етапу національного проекту «Відкритий світ», під час якого в 25 містах презентуватимуть інтерактивні уроки та сучасне обладнання, яким забезпечать 2 000 шкіл України.

«17 жовтня ми оголосили про старт другого етапу реалізації нацпроекту «Відкритий світ». До кінця року 2000 українських шкіл, а це понад 10% від їх загальної кількості, отримають сучасне мультимедійне обладнання. Школи, які приєднаються до проекту, буде визначено за результатами всеукраїнського конкурсу. Мета цього туру – розповісти про переваги «Відкритого світу» вчителям, учням, представникам місцевої влади», – повідомив керівник Національного проекту «Відкритий світ» Руслан Свірський.

Всеукраїнський тур стартує 28 жовтня і триватиме до 13 листопада. За цей час фахівці нацпроекту презентують «Відкритий світ» і розкажуть про конкурс у 23 обласних центрах України, Сімферополі та Севастополі.

Нагадаємо, 17 жовтня «Відкритий світ» оголосив конкурс на участь у ІІ етапі реалізації національного проекту. Заявки від навчальних закладів прийматимуть до 17 листопада. Переможців конкурсу оголосять 26 листопада. Оцінюватиметься рівень підготовки вчителів до роботи з обладнанням, кількість учнів у 6–8 класах та ін.

Окрім заявки, яку повинен заповнити директор школи на сайті http://form.educom.ua, вчителям, учням та їхнім батькам, які бажають перемоги своїй школі, пропонується відзняти відеоролик на тему «Чому моя школа має бути учасником Національного проекту “Відкритий світ”?».

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Головна мета нацпроекту – перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес цифрових технологій та усунення освітньої нерівності.

У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників і широкосмуговий доступ до інтернету було встановлено у 54 пілотних школах України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься в 2000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *