День донора. Студенти ЗДНУ здали понад 60 літрів крові - lkj5220 майбутніх лікарів, стоматологів і провізорів взяли участь в акції і здали понад 60 літрів крові. Усі добровольці пройшли повне медичне обстеження. Частина студентів здавала кров на обласній станції переливання крові, частина – в пересувній лабораторії, облаштованій у спеціально виділених для цього аудиторіях.

Студент першого медичного факультету Олександр Масловський, який вперше здавав кров, поділився враженнями: «Медики повинні показувати приклад самі і залучати до цієї справи якомога більше небайдужих людей. Адже кров і її препарати потрібні постійно для лікування хворих».

Його підтримує другокурсник фармацевтичного факультету Дмитро Афанасьєв: «Потреба в донорській крові може виникнути в будь-кого з нас або наших близьких, друзів. Тому я не вважаю це якимсь надзвичайним вчинком, кожен повинен бути готовим врятувати життя іншому, навіть у такий спосіб – поділившись кров’ю». 

Майбутні стоматологи Крістіна Квінікадзе та Катерина Чеканова також із радістю взяли участь у шляхетній акції та мають намір стати постійними донорами, бо знають, що в Україні проблема донорської крові стоїть дуже гостро.

Цього разу кров, яку здали студенти ЗДМУ, направлять обласній клінічній лікарні та для виготовлення препаратів і компонентів в обласній станції переливання крові.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *