Так гартуються козаки: стрибки, біг, естафета, перетягування линви - lkjh2У Таращі Київської області на стадіоні «Колос» відбувся районний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт». У заході взяли участь 190 дітей із 13 загальноосвітніх навчальних закладів району. 

Учасники змагалися в таких конкурсах: стрибки в довжину з місця, човниковий біг, стрибки зі скакалкою, естафета «Герць козацьких джур», перетягування линви, а також у конкурсі знавців історії українського козацтва. 

Учасників змагань вітали голова районної ради О. Поліщук, начальник відділу освіти і науки РДА Т. Якубовська, отаман козацького товариства Таращанщини А.Телющенко. 

Змагання були напруженими та цікавими. Інтрига зберігалася до останнього. Всі учасники продемонстрували високу спортивну майстерність та колективний дух. 

Команда районної гімназії «Ерудит» була першою в конкурсі знавців історії українського козацтва та естафеті «Герць козацьких джур». У перетягуванні линви в запеклій боротьбі першість здобула команда Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команда Таращанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 була найкращою у стрибках через скакалку та в довжину з місця. Учні Ківшоватської ЗОШ І-ІІІ ступенів були найсильнішими в човниковому бігу. 

У загальному заліку перше місце виборола команда районної гімназії «Ерудит», друге місце – міська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, третє місце – Ківшоватська ЗОШ І-ІІІ ст. 

Не обійшлося свято без справжньої і смачної козацької каші – нею юні козачата мали змогу поласувати під час перерви у святі. 

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами районного відділу освіти і науки та цінними подарунками. 

За інформацією Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *