У I Кримському книжковому форумі візьмуть участь понад 20 видавництв України та Росії. Про це повідомили на засіданні оргкомітету з підготовки та проведення форуму, що відбулося під керівництвом заступника Голови Ради міністрів Криму Георгія Псарьова.

Форум відбудеться в Алушті з 7 по 10 листопада з метою реалізації Указу Президента України про державну підтримку діяльності книговидавця та популяризації читання в Україні.

«Цей форум проводиться вперше в Автономії. Співорганізатором є Рада міністрів Криму. Захід спрямовано на розширення рамок курортного сезону, а також підвищення значення книги в житті кримського суспільства», — зазначив віце-прем’єр.

Серед видавництв, які візьмуть участь у форумі, — «Фоліо», «Ранок», «Ексмо». Крім того, очікується, що до заходу долучаться письменники Андрій Курков (Україна) і Тетяна Полякова (Росія), віце-президент Російського Книжкового Союзу Марина Каменєва, виконавчий директор Асоціації книгорозповсюджувачів незалежних держав Анатолій Горбунов та інші.

У рамках форуму планується проведення круглих столів, конференцій, книжкових виставок-продажів, презентацій книг і літературних журналів. Зокрема, буде презентовано три випуски літературного журналу «Крим».

За інформацією Ради міністрів АРК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу