Кількість охочих взяти участь в однойменному конкурсі зростає з кожним роком. Наприклад, у 2011 році за звання кращого боролися 247 молодих вчених. Торік їх кількість збільшилася до 342. Цієї осені для участі в конкурсі зареєструвалися 352 наукові діячі Дніпропетровської області.

«Дніпропетровщина десятиліттями є лідером розвитку наукового потенціалу України. Підтримати молоду наукову еліту та надати їй усі необхідні можливості для саморозвитку – це завдання, яке ставить перед нами Президент України Віктор Янукович. Обласні наукові конкурси є можливістю для талановитих учених заявити про себе та свої проекти. За роки проведення подібних заходів було виявлено десятки чудових розробок. Цілком можливо, що ці винаходи з роками можуть стати проривом у світовій науці», – наголосив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Колєсніков. 

За словами директора Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Демчика, таку тенденцію можна пояснити двома чинниками: підвищенням престижу обласного наукового конкурсу та введенням більш доступних вимог до учасників.

Як і в попередні роки, право називатися кращими здобудуть дванадцять учених. За умовами конкурсу в кожному з чотирьох напрямів (технічний, економічний, медичний і гуманітарний) будуть обрані троє переможців.

Імена лауреатів обласного наукового конкурсу «Кращий молодий учений- 2013» будуть визначені до кінця року.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу