25 жовтня завершилася реєстрація робіт учасників конкурсу «Студент року Дніпропетровщини». Цього року 128 студентів виявили бажання представити свої напрацювання та здобутки на конкурсі. Це представники більш ніж 30 вищих навчальних закладів області.

«Для студентської молоді надзвичайно важливою є творча самореалізація. Номінації конкурсу розроблені таким чином, щоб максимально повно охопити всі прояви талантів. Перед журі конкурсу «Студент року Дніпропетровщини» стоїть нелегке завдання – обрати з сотень робіт лише десять кращих. Безумовно, переможцем стати приємно. Та якщо роботи студентів і не отримають призового місця, все одно – участь у цьому конкурсі – це особисте досягнення. Зі свого боку, на Дніпропетровщині за підтримки Президента України Віктора Януковича обласна влада створює рівні умови для всебічного розвитку молодих талантів», – зазначив губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков.

Як і в 2012 році, учнівська молодь змагається в 10 незмінних номінаціях: «Художня самодіяльність», «Розумник року», «Студентський засіб масової інформації», «Волонтер року», «Митець року», «Лідер студентського самоврядування», «Громадський діяч року», «Унікальна номінація», «Спортсмен року» та «Інноваційний прорив року».

Претендентів-учасників оцінюватимуть за 10-бальною шкалою. Це допоможе визначити трьох лауреатів у кожній із номінацій. Конкурсанти, які отримають найвищий бал, стануть переможцями конкурсу.

До складу журі конкурсу ввійдуть кваліфіковані фахівці у зазначених напрямках. Очікується також, що до них приєднаються і переможці конкурсу «Студент року-2012».

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу