У голлівудських блокбастерах студенти знайшли помилку - FALCON1Cтуденти змоделювали політ зі швидкістю світла: він виглядає інакше. Космічна подорож зі швидкістю світла насправді виглядає не так, як це показують у голлівудських фантастичних блокбастерах.

У реальності, якщо б навіть можливість переміщатися з такою швидкістю й існувала, то все виглядало б зовсім по-іншому, довели студенти британського Університету Лестера, повідомляє mediastar.net.ua.

Вони підрахували, що на кораблі типу “Тисячолітнього сокола” із “Зоряних воєн”, що борознять простори космосу з позамежною швидкістю, діяли б закони фізики. А це означає, що люди, які знаходяться на космічному кораблі, не зможуть побачити безкінечні лінії силуетів зірок.

У результаті так званого “синього зсуву” зоряне випромінювання з видимого спектру перейшло б у рентгенівський діапазон, показавши космічним мандрівникам лише світлий диск, розташований в центрі, і ледь помітне світіння по краях. Подібний ефект виникає, коли працює сирена “швидкої допомоги”, йдеться в статті студентів, опублікованій на сайті Journal of Physics Special Topics.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *