Із метою формування в учнівської молоді знань і навичок безпечного користування газом у побуті протягом жовтня 2013 року в професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровської області проведено місячник безпеки використання газу в побуті, в межах якого були організовані різноманітні заходи.

Проведено цільові інструктажі з безпеки життєдіяльності щодо дотримання правил безпеки при користуванні газом. Для учнів, їхніх батьків і педагогічних працівників проведені лекції-бесіди, семінари з питань безпечного використання газу за участю фахівців спеціалізованих підприємств газового господарства, з питань визначення ознак отруєння та надання першої медичної допомоги при отруєнні газом – за участі лікарів. 

Пройшли виставки-конкурси малюнків і стіннівок на теми: «Будь обережним з газом!», «Побутовий газ – помічник людини», «Блакитне паливо не для біди», «Газ у побуті та на виробництві», «Обережно: газ!».

Підбито підсумки конкурсів на кращий навчально-інформаційний проект «Правила поведінки при виникненні екстремальних ситуацій», «З газом тільки за його правилами».

Для мешканців молодіжних гуртожитків проведені години спілкування з практичним відпрацюванням дій у разі витоку газу.

У бібліотеках організовані виставки друкованих матеріалів на цю тематику; розроблені друковані пам’ятки та роздані кожному мешканцю молодіжних гуртожитків.

Учні Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Дніпродзержинського професійного ліцею розповсюдили листівки-заклики про правила безпечного поводження з газом серед мешканців прилеглих до навчального закладу будинків.

На уроках української мови проведено диктант-пам’ятку «Обережно! Газ!», а на уроках хімії проведені тематичні хвилинки «Властивості природного газу».

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу