Розвиток талантів і обдарувань учнівської молоді, підвищення рівня охоплення дітей позашкільною освітою – одна з нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

Перед місцевою владою поставлено завдання створити умови для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей, охопити різними формами позашкільної освіти не менше, ніж 70% дітей шкільного віку, сприяти розбудові системи позашкільної освіти та збереженню мережі позашкільних закладів.

На сьогодні в системі освіти Івано-Франківської області функціонують 75 позашкільних навчальних закладів різних типів, із них – 24 дитячо-юнацькі спортивні школи, в яких позашкільну освіту здобувають понад 60 тисяч дітей, що становить 40,2% від загальної кількості дітей шкільного віку.

Із 18 по 23 листопада 2013 року в Івано-Франківській області планується проведення Тижня позашкілля.

28 жовтня 2013 року в Департаменті освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулася нарада з питань розвитку позашкільної освіти області та організації проведення Тижня позашкілля під керівництвом директора департаменту Сергія Дерев’янка.

У нараді взяли участь працівники Управління освіти та науки Департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації та директори обласних позашкільних навчальних закладів.

Із метою виконання соціальних ініціатив Президента України Департамент освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації вживає заходів щодо підтримки та розвитку позашкільної освіти в області.

Так, 19 листопада 2013 року в Івано-Франківській області планується проведення обласного заходу «Країна майстрів», а також обласна науково-практична конференція на тему: «Розвиток творчого потенціалу особистості в умовах модернізації навчально-виховного процесу в позашкільному навчальному закладі».

За інформацією Івано-Франківської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу