Днями відбулося урочисте відкриття навчального «учнівського ресторану» та спецлабораторій в Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технологій харчування. Символічну червону стрічку під час церемонії відкриття перерізали заступник керівника краю Іван Качур і директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Маріанна Кляп.

Відтепер у двох сучасних спеціалізованих лабораторіях техніки і механізації торговельних розрахунків удосконалюватимуть свої професійні навички майбутні продавці, а в ресторані – бармени та офіціанти. На облаштування цих комплексів з обласного бюджету було виділено 649 тисяч гривень. 

«Учні профтехучилищ повинні мати можливість на рівних з іншими конкурувати на ринку праці. Для того, щоб рівень їхньої підготовки був високим, в області було вирішено оновити матеріально-технічну базу освітніх закладів», – розповів Іван Качур.

Училище готує майбутніх кухарів, кондитерів, продавців продовольчих і непродовольчих товарів, офіціантів та барменів. Багато учнів прагнуть досягти майстерності колишнього випускника закладу, ужгородського кондитера-шоколатьє Валентина Штефаньо.

Заклад співпрацює з іноземними партнерами. Зокрема, був учасником українсько-канадського проекту «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні».

Загалом з обласного бюджету на 2013 рік було виділено 3,8 мільйона гривень на капітальні та поточні ремонти навчальних корпусів і гуртожитків, комунікацій професійно-технічних навчальних закладів.

Наразі в ліцеях та училищах області завершено роботи з реконструкції, капітальних ремонтів навчально-виробничих майстерень і лабораторій, де вже почалося встановлення сучасної техніки та обладнання на суму понад 1 мільйон гривень.

За інформацією Закарпатської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *