Названо причину емоційних зривів у дітей - news main 11651 212029690759Результати дослідження , проведеного в Колумбійському Університеті , показали , що побиття дітей залишається поширеним в Америці видом покарання.

50% матерів і майже 30% татусів зізналися, що били свою дитину, коли тій було 5 років.

Головне відкриття дослідників полягає в тому, що діти, до яких застосовували тілесні покарання в п’ятирічному віці, гірше справлялися з тестами на словниковий запас у віці 9 років. Крім того, емоційні вибухи проявлялися у них яскравіше, ніж у їхніх однолітків.

При аналізі вчені спиралися на здійснене співробітниками Прінстонського і Колумбійського університетів докладне дослідження приблизно 5 тисяч дітей, народжених у 20 великих американських містах із 1998 по 2000 рік. Опитування матерів проводили невдовзі після пологів і тоді, коли дітям виповнювалося 1,3, 5 і 9 років.

Це дало змогу авторам дослідження врахувати безліч обставин, здатних вплинути на зв’язок між тілесними покараннями та розвитком дітей. До них належать пізній облік по вагітності, ризикована поведінка, насильство партнера або, навпаки, підтримка батька під час вагітності.

Також важливі рівень IQ матері, батьківський стрес, депресія або тривожність, імпульсивність і факт того, чи розвиває матір когнітивні здібності дитини. Не останню роль відіграють вік матері, етнічна належність, освіта та зайнятість, структура сім’ї, дохід, стать дитини,  вік, низька маса тіла при народженні, порядок народження дітей у сім’ї, характер.

Щоб уникнути проблем , вчені рекомендують батькам будувати виховання на основі позитивної мотивації.

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *