Із дипломом СумДУ можна працювати в Палестині - lkjdДнями Сумський державний університет відвідала делегація Посольства Палестини в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Палестини в Україні, доктором Мохаммедом Аль-Асаадом. Керівництво університету та гості – радник, консул, перший секретар, третій секретар, голова відділу мас-медіа Посольства Палестини в Україні – обговорили перспективи науково-технічного співробітництва, студентських обмінів і збільшення контингенту студентів із Палестини в СумДУ.

«Диплом Сумського державного університету визнається в Палестині. Переконаний, подальше поглиблення співробітництва буде корисне для обох сторін», – зазначив Мохаммед Аль-Асаад. 

Серед напрямів поширення співпраці, що зацікавили гостей, зазначається навчання громадян Палестини в аспірантурі та клінічній ординатурі СумДУ, стажування, підвищення кваліфікації на базі вищого навчального закладу та участь у спільних наукових проектах.

Під час зустрічі ректор Анатолій Васильєв наголосив на науково-освітній спрямованості ВНЗ, акцентував на розвитку дистанційної освіти та IT-технологій у СумДУ, зупинився на міжнародній діяльності університету.

Ректор зазначив, що інтерес для палестинської сторони можуть представляти розробки СумДУ в галузі нанотехнологій, сонячної та вітрової енергетики, холодильного обладнання тощо.

Представники делегації ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, зокрема оглянули інформаційно-бібліотечний центр, новий навчально-науковий корпус, відвідали Медичний інститут, провели зустріч із студентами з Палестини, кількість яких у СумДУ постійно збільшується.

Загалом в університеті здобувають освіту майже 1300 іноземних студентів із майже 60 країн світу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *