Наприкінці жовтня Департамент освіти і науки, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації разом із Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Головним управлінням юстиції в Луганській області провели зональний науково-практичний семінар «Проблеми правової освіти молоді» для заступників директорів із навчально-виховної роботи, учителів правознавства та соціальних педагогів міст Ровеньки, Красний Луч і населених пунктів Лутугинського району.

У роботі семінару взяли участь начальник Головного управління юстиції в Луганській області Є. Варнаков; головний спеціаліст Головного управління юстиції в Луганській області С. Сидоренко; методист із правознавства, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і методики їх викладання ЛОІППО О. Карпушина; начальник відділу освіти, молоді та спорту Лутугинської районної державної адміністрації В. Андрєєнкова; начальник Ровеньківського міського управління юстиції Луганської області К. Майніна.

Під час семінару розглянуто сучасні вимоги правоосвітньої та правовиховної роботи в Україні, основні напрями реалізації програм правової освіти населення, питання взаємодії учасників навчально-виховного процесу в морально-правовому вихованні неповнолітніх тощо. Особливий акцент було зроблено на спільній роботі загальноосвітніх навчальних закладів області та органів юстиції, що має велике значення для успішного вирішення проблеми правової освіти молоді.

Інтерес у присутніх викликало не лише обговорення теоретичних питань цієї проблеми, а й знайомство з досвідом правоосвітньої та правовиховної роботи комунального закладу «Фабриченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лутугинського району».

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу