Найбільша кількість розумників на квадратний метр цього вівторка, 2 липня,  зосередилася у Київській Політехніці. Юні інтелектуали з восьми  країн світу відвідали столицю задля перемоги у Міжнародній студентській олімпіаді з програмування.
«KPI-OPEN 2013» відкривали урочисто, учасникам організатори зичили удачі, бувалі переможці подібних змагань роздавали поради.
Національний технічний університет «КПІ» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить такий захід уже ввосьме. Проект став традиційним – допомагає учасникам  не лише розкривати потенціал, ба, навіть працевлаштуватися.

100 команд із 64-ох вишів світу змагаються за головний приз –   кришталевий  кубок  «KPI-OPEN» і сучасні девайси.  Учасники хвилюються за долю своїх команд, проте секретами успіху діляться сміливо.
Кожна команда-учасник – це 3 студенти, які мають вирішити завдання із програмування на час, що потребують знань з багатьох галузей.

Як із ними впораються команди молодих програмістів – стане відомо у п’ятницю, коли Міжнародна студентська олімпіада – завершиться.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу