Додаткова сесія ЗНО для абітурієнтів розпочнеться 18 червня -Поки одні житомирські абітурієнти чекають результати цьогорічного ЗНО, іншим пропонують другий шанс – пройти тестування у додаткову сесію. Проте дозвіл на це можуть отримати одиниці.

Для тих, хто пропустив ЗНО за станом здоров’я чи був на конкурсах, олімпіадах, а не просто прогуляв, при наявності відповідних документів готові дати другий шанс: додаткова сесія тестування для житомирських абітурієнтів проходитиме у Вінниці з 18 по 22 червня. Безпосередньо в Житомирі тести зможуть у додаткову сесію здати лише люди з місць позбавлення волі, а таких зареєструвалося на основну сесію на Житомирщині 13 осіб.

Тим часом абітурієнти подають пакет документів, аби пройти ЗНО уже цього річ. Хоча, число таких, незважаючи на статистику відвідуваності, лише одиниці. Разом з тим, уже починаючи з 30 травня і до 1 липня на сайті ВРЦОЯО оприлюднюють на персональних сторінках результати проходження тестування, а з 2 липня розпочнеться вступна кампанія.

За матеріалами 20minut.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *