Із 29 до 31 жовтня 2013 року 45 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Сєвєродонецької, Стахановської № 2 обласних загальноосвітніх шкіл-інтернатів, Лутугинської, Ірмінської обласних спеціальних шкіл-інтернатів та Луганського обласного дитячого будинку № 1 на запрошення Луганського земляцтва в місті Києві та особисто президента Луганського земляцтва в місті Києві Олександра Єфремова з екскурсійною поїздкою відвідали місто-герой, столицю України місто Київ.

Упродовж двох днів дітям було організовано змістовну та насичену програму. Вони побували в місті Каневі, відвідали могилу Великого Кобзаря, 200-річчя з дня народження якого урочисто відзначатимемо наступного року. Діти читали вірші Тараса Шевченка, співали пісні на його вірші, що були покладені на музику, а також вшанували пам’ять поета хвилиною мовчання та поклали на його могилу свіжі квіти.

Також вихованці закладів освіти обласного підпорядкування відвідали історичні та культурні пам’ятки українського народу, експозиції та виставки дитячої та юнацької творчості. Дітям було організовано знайомство з державними та урядовими установами. Вони побували в сесійній залі Верховної Ради України, а також ознайомилися з НСК «Олімпійський», Національним музеєм-заповідником «Битва за Київ», Києво-Печерською Лаврою.

Усі витрати за проїзд, харчування, проживання та екскурсійне обслуговування дітей закладів освіти обласного підпорядкування взяло на себе Луганське земляцтво в місті Києві.

За матеріалами Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *