За ініціативи Дніпропетровської молодіжної ради при обласній державній адміністрації будуть проведені майстер-класи у вищих навчальних закладах Дніпропетровська III – IV рівнів акредитації. Згодом такі майстер-класи проводитимуться у ВНЗ I – II рівнів акредитації та професійно-технічних училищах. Серед планів – долучити до такої практики інші міста Дніпропетровської області. Про це під час прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради при облдержадміністрації Сергій Кривогуз. 

«Губернатор Дмитро Колєсніков багато уваги приділяє створенню можливостей для учнівської та студентської молоді. Ця серія майстер-класів допоможе розкрити в молодих людей саме ті якості, які допоможуть їм зайняти  позиції лідера в житті», – сказав Сергій Кривогуз.

Кожен студент зможе безкоштовно взяти участь у майстер-класах. Студенти отримають методичну та консультаційну допомогу для подальшого розвитку умінь і здібностей, що дадуть змогу вийти на новий рівень професійної та особистісної ефективності.

Як зазначив керівник тренінгового центру «Розвиток» Олег Ішин: «Центр працює здебільшого зі співробітниками бізнесу та власниками підприємств. Ми навчаємо навичок успішної комунікації, проведення презентацій і якісного обслуговування клієнтів. Молодь зараз переважно живе у віртуальному світі. Наше завдання – дати їй мотивацію для застосування навичок і знань, отриманих у вищих навчальних закладах».

Він додав, що майстер-класи вже пройшли в трьох вищих навчальних закладах, залишилося провести їх ще в 11 ВНЗ міста Дніпропетровська.

«Навчання будується таким чином, що студенти озвучують свої цілі, знаходять мотивацію для їх досягнення та перепони, які необхідно подолати. Після цього вони вивчають основи тайм-менеджменту, пошуку роботи, підготовки резюме, проведення співбесід. Також проводиться навчання навичок адаптації в колективі та спілкування з керівництвом», – розповів Олег Ішин.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу