Сучасний комп’ютерний клас в Інституті підприємництва «Стратегія» відкрив директор Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик. Також під час своєї робочої поїздки до міста Жовті Води він провів зустріч із колективом інституту.

Нове обладнання в комп’ютерній кімнаті стало справжнім подарунком для студентів. Останні оновлення технічної бази інституту «Стратегія» відбулися ще в 2007 році. 

У 2013 році навчальний заклад отримав 10 нових комп’ютерів.

«Оновлення технічних баз у навчальних закладах області є міцним фундаментом якісного навчання наших учнів і студентів. Сучасні випускники повинні відповідати світовим стандартам ринку праці. На Дніпропетровщині за підтримки губернатора Дмитра Колєснікова освітня галузь області створює всі необхідні для цього умови. Ми ретельно стежимо за тим, щоб учнівська молодь використовувала в навчанні лише кращі освітні матеріали та методики», – наголосив Олександр Демчик.

Під час наради з колективом і студентами «Стратегії» ректор інституту Дмитро Ядранський звітував про досягнення закладу в 2013 році. За цей рік інституту вдалося впорядкувати внутрішню структуру своєї роботи. Ректор інституту також зазначив, що наразі триває робота з підготовки відкриття двох нових спеціальностей коледжу при інституті. За освітнім рівнем молодшого спеціаліста тут відкриють такі навчальні напрямки, як «Дизайн поліграфічної продукції» та «Соціальна робота». До речі, новий факультет «Соціальна робота» з’явиться і в самому інституті. Тут планується освітній рівень бакалавра.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу