Енніо Морріконе через кілька днів виповнюється 85, а він досі збирає повні зали. Серед глядачів – молоді й дорослі, серед виконаних композицій – найвідоміші мелодії голлівудських стрічок. Нещодавно музика Енніо Морріконе прозвучала в Києві під українське акомпанування.

Легендарний композитор витримав двогодинний концерт без перерви. Через щоденні репетиції з українським оркестром композитор навіть Київ не подивився, вистачило часу лише на традиційну їжу – вареники та борщ. На сцені з маестро виступали 200 людей, але італійців було лише семеро. Солістка Сюзанна виявилася однією з тих, кого маестро привіз із собою. Хор і оркестр – українські. Вивчили відомі композиції за чотири дні. Кажуть, це звичайна практика для симфонічного оркестру, мовляв, вони кожну програму так вчать.

На запитання, скільки ще років італієць збирається писати музику для фільмів, Морріконе лише махнув рукою.
Наприкінці концерту його двічі викликали на “біс”. Він виконав улюблені композиції зі стрічок “Хороший поганий злий” і “Професіонал”, пропустив лише довгоочікувану з “Якось в Америці”. Нагадаємо, що раніше Енніо Морріконе поділився секретами створення своєї неймовірної музики.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу