На черговому засіданні колегії МОНмолодьспорту міністр Дмитро Табачник запропонував передавати частину комп’ютерів із різноманітних державних і недержавних установ сільським і міським школам.

– Кожні два роки в нас оновлюють досить велику кількість комп’ютерної техніки в банках, фінансових установах, в міністерствах і відомствах, – розповів Дмитро Володимирович.

Міністр доручив фінансово-економічному департаменту, департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства, Інституту інноваційних технологій відгукнутися і запропонувати механізм, як без виплати різних недоречних фінансових навантажень направити техніку до сільських і міських шкіл. Цей пункт включать і до рішення колегії.

– Звичайно, для банку чи міністерства ця техніка застаріла, але якщо ми починаємо викладати інформатику з другого класу і використовуємо комп’ютери як «пульт» для навчання, опанування, то вони цілком згодяться, – зазначив Дмитро Табачник. – Учора ми мали тривалу розмову з першим віце-прем’єром Валерієм Хорошковським і він сказав, що готовий нас підтримати.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу