Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідала делегація Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату на чолі з президентом Комісії Мішелем Мерлотті.

Відбулася зустріч з деканом юридичного факультету КНУ Іваном Гриценком, заступником декана з міжнародних зв’язків Анатолієм Мірошниченком, представниками відділу міжнародного співробітництва.

Декан юридичного факультету привітав Мішеля Мерлотті в стінах Київського університету та зазначив, що співпраця університету з Міжнародним союзом нотаріату надзвичайно важлива, оскільки для здійснення навчального процесу на високому рівні отримання інформації про особливості нотаріальної процедури європейських та інших країн є необхідністю.

Декан юридичного факультету Іван Гриценко запропонував кілька варіантів співпраці: участь представників Комісії у підготовці студентів юридичного факультету КНУ, стажування магістрів на базі Міжнародного союзу нотаріату, проведення спільних конференцій, круглих столів та семінарів. Мішель Мерлотті зазначив, що йому подобаються всі пропозиції та запропонував розпочати зі спільної конференції.

Сторони домовились про підписання угоди про співпрацю, а проведення спільної конференції запланували на весну 2014 року.

За інформацією прес-центру КНУ імені Т. Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу