У Херсонській спеціалізованій школі I – III ступенів № 30 представники державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України продемонстрували директорам шкіл області та завідувачам районних відділів освіти переваги Національного проекту «Відкритий світ» для навчальних закладів України та області загалом.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Ганна Пономаренко, яка брала участь у заході, звернулася до присутніх: «Національний проект «Відкритий світ» дає нам змогу вивести систему освіти як області, так і усієї України на якісно новий рівень, зацікавити дітей знаннями через спілкування із сучасною технікою та, безперечно, підвищити рівень можливостей учителів».

Крім того, Ганна Пономаренко нагадала, що участь у проекті вже беруть дві школи області – Херсонська загальноосвітня школа I – II ступенів № 14 та Микільська загальноосвітня школа, які стали переможцями конкурсу проекту «Відкритий світ». Навчальні заклади отримали 5 мультимедійних комплексів, 30 планшетів, 30 нетбуків, 12 ноутбуків, а також комунікативне обладнання для встановлення мережі, датчики для кабінетів фізики, хімії та біології.

Зі свого боку, представники Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України вказали на те, що Херсонська область є одним із найактивніших учасників конкурсу проекту. Так, Херсонщина подала 70 заявок до участі в Національному проекті.

А Ганна Пономаренко, у свою чергу, закликала школи області бути ще більш ініціативними у подачі заявок на участь у проекті.

Під час практичної частини присутні побачили презентацію про можливості проекту на прикладі роботи учнів із планшетами та мультимедійними лабораторіями на заняттях, а також було зроблено акцент на умовах участі в конкурсі Національного проекту.

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» передбачає створення єдиної освітньої мережі на основі бездротових технологій і модернізацію системи освіти України, подолання освітньої нерівності та забезпечення доступності якісної освіти кожному школяру незалежно від його місцезнаходження.

Таким чином, у 2012 році учасниками цього проекту стали 54 школи України, в 2013 планується охопити проектом 2 тис. шкіл (другий етап проекту, переможців якого буде визначено 26 листопада), а в 2015 – 17 тис.

За інформацією Херсонської ОДА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *