8-річна українка здобула золото на міжнародному цирковому фестивалі - 1Українська еквілібристка Валерія Давиденко виборола золоту медаль на сьомому Міжнародному фестивалі дитячих і молодіжних циркових колективів, шкіл і виконавців “Циркове майбутнє”.

Валерія виступала в молодшій категорії конкурсу (до 12-ти років). На суд міжнародного журі вона представила свій номер “Дюймовочка” (жанр “Еквілібристика”), повідомляє Nobelon.net.

Загалом у молодшій категорії було представлено майже 20 номерів. Змагалися учасники з різних країн, зокрема з Росії, Франції, Німеччини, Америки, Білорусі, Швеції і т.д.

За словами мами чемпіонки Наталії Давиденко, ця перемога – нова сходинка до мрії. “Її мрія – стати відомою артисткою, бути прикладом, на який би рівнялися артисти-початківці”, – каже мама Валерії.

Вона також зазначила, що після виступу дівчинки європейське журі аплодувало стоячи.

Луганський фестиваль “Циркове майбутнє” вперше відбувся в 2002-му році. У 2005 він став Всеукраїнським, а у 2007 році фестиваль набув статусу Міжнародного.

8-річна українка здобула золото на міжнародному цирковому фестивалі - 221
За роки існування Фестивалю в ньому взяли участь понад 900 самодіяльних і професійних виконавців із різних країн, серед яких: Україна, Росія, Польща, Німеччина, Чехія, Словаччина, Узбекистан, Латвія, Литва, Швейцарія, Швеція, Італія, Іспанія, Великобританія, Фінляндія, Франція, США. З кожним роком географія учасників фестивалю розширюється.

 

За матеріалами Українська правда.Життя 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *