6 листопада в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбувся «Ярмарок ІТ-професій».

Головна мета заходу – захистити молодь від безробіття, сприяти її професійному самовизначенню, популяризувати ІТ-професії та забезпечити сфери інформаційних технологій кваліфікованими кадрами.

Цей захід організували та провели фахівці Вінницького обласного центру зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницького національного технічного університету та Вінницьким технічним коледжем. 

Цього дня в ярмарку взяли участь 400 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниці та Вінницького району. До їхньої уваги були представлені презентації ІТ-професій, які можна здобути у Вінницькому технічному коледжі та Вінницькому національному технічному університеті.

Під час «Ярмарку ІТ-професій» глядачам показали рекламу ІТ-професій із презентаційними номерами вищих навчальних закладів м. Вінниці, а саме: Інституту інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ; Інституту автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління ВНТУ; Інституту менеджменту ВНТУ та Вінницького технічного коледжу.

Окрім того, випускники дізналися про етапи розвитку обчислювальної техніки та історію виникнення ІТ-професій, переглянули слайди «Історія обчислювальної техніки».

За інформацією Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу