Цей ігровий проект спрямований на підтримку освітніх новацій і передбачає перевірку знань учителів. Варто зазначити, що з кожним роком він набуває дедалі більшої популярності.

Змагання проходять у відкритій формі і тому кожен фахівець може взяти участь, надіславши протягом двох днів відповіді на поставлені запитання. За результатами конкурсу будуть відібрані найкращі учасники, які урочисто будуть нагороджені сертифікатами та дипломами.

У рамках Фестивалю мовних знань вчора на Донеччині також пройшов мовно-літературний педагогічний турнір.

– Усі учасники цього турніру показали власний досвід педагогічної діяльності. Вони  продемонстрували вміння працювати в команді. Учасники змогли також індивідуально взяти участь у бліц-турнірі та захистити  творчий проект, – зазначив директор Департаменту науки та освіти облдержадміністрації Юрій Соловйов.

Сьогодні відбудеться обласна науково-практична конференція «Українська мова  вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», яка надасть можливість учасникам збагатитися науково-теоретичною і практичною інформацією.

Четвертий і п’ятий день (8 та 9 листопада) фестивалю – відбудеться відкриття І (шкільного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11-х класів.

Цими ж днями стартує заочний Всеукраїнський  конкурс учнівської творчості  «Об’єднаймося  ж,  брати мої!», що присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка. Цей конкурс проводиться вже понад 10 років і здобув підтримку  серед літературно обдарованих учнів, учителів, батьків.

На значущості Дня української писемності та мови для українців наголошує і Президент України Віктор Янукович. За словами Глави держави, українська мова є потужним чинником консолідованого державотворення, що сприяє збагаченню духовної культури суспільства.

Нагадаємо, що в Україні День писемності та мови відзначається з 9 листопада 1997 року, коли Президент України на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав відповідний Указ.

За інформацією Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *