Сьогодні  віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з учасниками Міжнародної наукової конференції «Біоресурси планети та біобезпека навколишнього середовища: проблеми та перспективи», що 4-7 листопада проходить у Києві.

«Приємно, що такий серйозний міжнародний науковий форум за участю понад 500 відомих вчених із 17 країн світу проходить в Україні, на базі провідного університету з підготовки у сферах агропромислового комплексу та екологічної безпеки – Національного університету біоресурсів та природокористування України», – зазначив К.Грищенко на початку зустрічі.

Віце-прем’єр-міністр України наголосив на тому, що «екологічно безпечний розвиток економіки, освіти та культури є однією з найважливіших, невід’ємних складових державної політики України».

За словами К.Грищенка, питання продовольчої безпеки набуває дедалі більшої актуальності та має обговорюватися на високому фаховому рівні.

«Ви представляєте різні світові наукові школи та дослідницькі напрями в агропромисловій сфері та екології навколишнього середовища, і тому нам було б корисно в практичному значенні дізнатися вашу думку про Україну та перейняти досвід ваших країн, щоб життя в нашій державі зробити максимально комфортним, здоровим і безпечним для людей», – наголосив віце-прем’єр-міністр, звертаючись до учасників зустрічі.

У зустрічі з віце-прем’єр-міністром взяли участь науковці з таких провідних університетів, як Університет ім.Гумбольдта (Німеччина), Університет штату Вермонт (США), Московської сільськогосподарської академії ім.К.А.Тімірязєва, Грузинського аграрного університету та Національного університету біоресурсів та природокористування України.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу