У Рокитнянському районному Будинку культури відбувся фінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд району «Обери майбутнє», що проводиться з метою створення сприятливих умов для забезпечення раціональної, продуктивної та вільно обраної зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні та творчій самореалізації.

Голова Рокитнянської районної ради Світлана Осінська та заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець привітали команди «Білі комірці» (районний ліцей), «Круїз» (Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1), «Авангард» (Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3), «Фантік» (Ольшаницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), «Вищий клас» (Острівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»), «Веселка» (Телешівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»), «Сало» (Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) і побажали успіхів і перемог як у конкурсі, так і в навчанні та майбутньому.

Учасники конкурсу демонстрували на сцені здібності та вміння в танцювальному, вокальному мистецтві, знання про сучасні професії, що користуються попитом на ринку праці. Журі на чолі з Л. Кононець та у складі начальника відділу освіти адміністрації С. Діренка, помічниці народного депутата України О. Онищенка Л. Соболівської, директора Рокитнянського районного центру зайнятості К. Осадчої, директора Центру дитячої та юнацької творчості В. Лосіцькою визначило переможців конкурсу. Ними стали команди:

І місце – «Круїз» (Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1);

ІІ місце – «Білі комірці» (районний ліцей);

ІІІ місце – «Авангард» (Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3).

Усі команди-учасниці були відзначені Грамотами Рокитнянської районної державної адміністрації, відділу освіти РДА та Рокитнянського районного центру зайнятості. А директор районного Центру зайнятості Катерина Осадча вручила команді переможців фотоапарат.

За інформацією Київської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу