У школі  № 16 міста Херсона вивчають три мови національних меншин, адже цей навчальний заклад плідно співпрацює з обласним польським товариством «Полонія», міським центром німецької культури і міським товариством греків «Еллада».

Директор школи Ілона Онищук зазначає: «Адміністрація школи та представники цих культурних центрів працюють усі роки в тісному контакті. Складено та затверджено заходи співпраці, до яких входить забезпечення школи підручниками та методичними посібниками з боку центрів. Центри національних меншин дають можливість учням школи отримувати та розвивати мовні навички у спілкуванні з носіями мови, представниками країн, мови яких вивчають діти». 

Так, ці центри на постійній основі збирають у своїх стінах представників польської, німецької, грецької нацменшин; підтримують зв’язки з консульствами Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччина; сприяють толерантному ставленню до своєї та інших культур.

Зокрема, голова польського товариства «Полонія» Розалія Липинська зазначає: «Ми спрямовуємо усі зусилля на те, щоб люди почувалися комфортно, вивчали свою культуру та культуру інших народів. І, найголовніше, об’єднуючи роботу наших центрів, ми підтримуємо імідж нашого міста».

За інформацією Херсонської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу