Сенсаційну перемогу в 24-му фіналі чемпіонату України із заочних шахів здобув майстер спорту з шахів, асистент кафедри телекомунікаційних систем і телебачення Вінницького національного технічного університету Віктор Стронський.

Змагання з цього виду шахів тривали 1 рік і 10 місяців і завершилися нещодавно. Треба зазначити, що гра відбувалася з використанням веб-серверу міжнародної федерації заочних шахів ICCF. У фіналі брали участь 16 спортсменів – переможці півфіналів і призери минулорічного фіналу. 

Із 15 можливих очок 4 гравці набрали по 9, а тому переможця визначали за додатковим показником – набраним коефіцієнтом. Із коефіцієнтом 59,75, не програвши жодної партії, перше місце та звання чемпіона України із заочних шахів виборов Віктор Стронський.

У попередньому фіналі 23-го чемпіонату України Віктор Стронський посів почесне 4 місце. Успіх додав йому балів для підвищення власного рейтингу, і нині Віктор Стронський входить до списку 30-ти найсильніших шахістів-заочників України.

Варто зазначити, що вперше представник Вінницької області став чемпіоном України із заочних шахів.

Раніше з інтервалом у 15 років вінницькі шахісти-заочники ставали призерами чемпіонатів України. Так у 1983 році бронзовим призером чемпіонату України став кандидат у майстри спорту Ян Глінчевський, а у 1998 році срібло чемпіонату України виборов майстер спорту України з шахів Анатолій Яворський. І знову рівно через 15 років перемогу на чемпіонаті України здобув викладач Вінницького національного технічного університету.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу