Школяра відрахували за те, що він витер руки об прапор США - флагПрикрий випадок стався з 13-річним школярем з міста Вірджинія-Біч (США). Юний темношкірий Мозес Хінтон вийшов зі шкільного туалету, помив руки і раптом помітив, що там закінчилися серветки. Педантичний підліток просто не міг піти на урок з мокрими руками, тому він витер їх об прапор США, що висів у коридорі.

За цим заняттям школяра застала вчителька. Вона була вкрай шокована побаченим і запитала Мозеса, навіщо він це зробив. Мозес чесно зізнався їй, що не висушити руки він не міг, а нічого придатного для цього, окрім прапора, поблизу він не знайшов. Учительці таке виправдання здалося підозріло простим, тому вона відрахувала нехлюя зі школи.

Батьків хлопчика це обурило. На їх думку, Мозеса відрахували через колір його шкіри і тому, що він навчався за спеціальною програмою для обдарованих дітей. “Це спричинило стрес і негативно позначилося на навчанні  мого сина”, – зазначила мама школяра Вікторія Хінтон.

Батьки Мозеса найняли адвоката. Вони не вимагають моральної компенсації за відрахування сина, але вважають, що керівництво школи зобов’язане вибачитися.

За матеріалами Освітній портал

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *