Вихованці Республіканського вищого училища фізичної культури успішно представили освітянський спорт під час розіграшу Національного Кубка України з плавання, що проходив у Євпаторії. Вони здобули 21 медаль (7 золотих, 12 срібних, 2 бронзові). Найбільшого успіху досягла студентка першого курсу РВУФК майстер спорту Олена Кисельова. Спочатку Олена стала дворазовою володаркою Кубка України в естафеті 4х50 метрів вільним стилем і в комбінованій естафеті 4х50 метрів. Потім Олену відзначили трьома срібними нагородами на дистанціях 100, 200 і 400 метрів комплексного плавання, а також вона здобула «бронзу» на 200-метрівці брасом. Другокурсниця РВУФК майстер спорту Оксана Марчук здобула три срібні медалі в естафетах 4х50 метрів вільним стилем і 4х50 метрів комплексного плавання, а також – на дистанції 200 метрів вільним стилем. Крім того, в її активі ще й «бронза» на 200-метрівці батерфляєм.  Порадувала своїх симпатиків також одинадцятикласниця РВУФК, майстер спорту Вікторія Куненко, яка відзначилася трьома срібними медалями на стометрівці брасом, і на дистанціях 100 та 400 метрів комплексного плавання. В її активі також дві «бронзи» на дистанціях 50 метрів брасом і 200 метрів комплексного плавання. Серед хлопців відзначилися другокурсник РВУФК майстер спорту Олександр Васильєв та учень 11-го класу майстер спорту Владислав Савенков. Так, Владислав став триразовим переможцем Кубка України на дистанціях 50 і 100 метрів на спині і в комбінованій естафеті 4х50 метрів. А ось Олександр виграв дві золоті медалі на дистанціях 200 метрів на спині та в комбінованій естафеті 4х50 метрів, а також фінішував другим на 100-метрівці на спині. Переможців і призерів до національного Кубка готували заслужені тренери України Олександр Улітько та Олександр Кожух, а також майстер спорту Аркадій Власенко. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, член Національного олімпійського комітету Євген Баженков привітав вихованців РВУФК та їхніх тренерів з успішними стартами на всеукраїнській арені та побажав нових спортивних злетів на олімп. За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.