0 1028
У петербурзьких бібліотеках книжки видаватимуть по e-mail або твітер-аккаунту 13 Червня, 2012 Педагогічна Преса

Актуальні лекції, відкриті заходи, дружні співробітники і орієнтація на відвідувачів – такими мають стати петербурзькі читальні зали за задумом організаторів проекту «Відкрита бібліотека». Вони планують змінити саму суть міських книгозбірень і боротися з їхнім іміджем нудних і застарілих казенних установ.

У проекті вже беруть участь Маяковська і Лєрмонтовська бібліотеки, а восени долучиться і Російська національна. Почали програму з серії дискусій «Людина як вона є», на яких виступають громадські діячі Олександр Сокуров, Артемій Троїцький та Дмитро Губін. Зустрічі відбудуться в читальних залах – це стане першим кроком до того, щоб зробити їх більш відкритими для якомога різних людей.

До проекту приєднається й острів «Нова Голландія». У рамках річної програми на острові розгорнуто читальний зал під відкритим небом. Книжки видаватимуть без паспорта, а по e-mail або твітер-аккаунту. Десять стелажів заповнить бібліотека Маяковського. Всього для проекту виділили більше 3 000 видань, у тому числі художню класику, сучасні твори, літературу з мистецтва і періодику.

Програма охопить і маленькі районні бібліотеки, де проводитимуть семінари і тренінги для співробітників, допомагаючи молодим кадрам інтегруватися в професійне середовище.

За матеріалами Друг Читача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *