14 – 16 листопада 2013 року в Києві в приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України. 

Виставка проходить за підтримки Посольства Французької Республіки в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрійської Республіки в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Програмою виставки передбачене проведення семінарів і круглих столів із проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних і закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами в галузі освіти та працевлаштування молоді.

Більш детальна інформація на сайті www.osvitainfo.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу