Днями в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулося урочисте відкриття Інформаційного центру Асоціації європейських прикордонних регіонів (AEBR).

Центр відкрив Генеральний секретар Асоціації пан Мартін Гільєрмо Рамірез, який зазначив, що такий підрозділ асоціації є першим в Україні, а Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця обраний невипадково, насамперед завдяки своїй інтеграції в континентальний освітній простір і успішній співпраці з європейськими інституціями. 

У рамках візиту було підписано договір про співпрацю між Асоціацією європейських прикордонних регіонів, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця та Харківською громадською організацією «Єврорегіон «Слобожанщина».

Основними напрямами діяльності інформаційного центру AEBR є: інформування про програми транскордонного співробітництва, аналітична робота зі створення та реалізації розвитку транскордонного співробітництва в Україні, комунікація з членами AEBR, координація українсько-російського прикордонного співробітництва, координація учасників на державному та місцевому рівні.

Генеральний секретар Асоціації європейських прикордонних регіонів пан Мартін Гільєрмо Рамірез узяв участь у роботі Міжнародної конференції «Взаємодія єврорегіонів у рамках Асоціації європейських прикордонних регіонів» та зустрівся із студентами ХНЕУ імені С. Кузнеця, під час цієї зустрічі обговорювалися не тільки питання оптимізації близьких нам українсько-російських прикордонних відносин, а й європейський економіко-правовий і соціальний досвід співпраці прикордонних регіонів.

За інформацією відділу маркетингу та корпоративних комунікацій ХНЕУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу