Відкритий світ підвищує мотивацію до навчання - cds12 листопада 2013 року на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради відбулася регіональна презентація другого етапу Національного проекту «Відкритий світ». 

У заході взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Оксана Славінська, тимчасовий виконувач обов’язків директора Державної бюджетної установи «Черкаський регіональний центр з інвестицій та розвитку» Дмитро Виноградов, представники від Національного проекту «Відкритий світ», працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ЗМІ. 

Із вітальним словом до учасників зібрання звернувся Василь Касян. Водночас зазначив, що відповідним Указом Президента України визначено пріоритетні напрямки соціально-економічного розвитку України. Серед інших – це національний проект «Відкритий світ». Реалізація Національного проекту «Відкритий світ» дасть змогу забезпечити рівний доступ до якісних навчальних програм кожного учня незалежно від місця його проживання.

Спікер проекту Дмитро Виноградов зазначив про результати та важливість проекту, після чого наголосив про відбір 2000 шкіл-учасниць другого етапу проекту, а саме, за рішенням Президента України В. Ф. Януковича вже до кінця 2013 року в рамках реалізації другого етапу проекту 2000 загальноосвітніх шкіл будуть забезпечені сучасним обладнанням та матимуть вільний доступ до електронно-освітніх ресурсів.

Начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради розповів про впровадження та переваги використання ІКТ у навчально-виховному процесі.

Крім того, представник від Національного проекту «Відкритий світ» Анастасія Рожинська, за участі учнів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради, провела презентацію та наглядно продемонструвала основні елементи проекту. Було поінформовано учасників презентації про конкурс із відбору 2000 шкіл, акцентовано увагу на умовах участі, критеріях і термінах його проведення.

Учителі Черкаської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради та Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія Маньківської районної ради» вже встигли на власному досвіді переконатися, що новітні технології дають можливість підвищити мотивацію учнів до вивчення предметів і спрощують роботу вчителя.

Гості із захопленням спостерігали, як викладаються уроки за допомогою технічних засобів навчання.

У рамках презентації фахівці в галузі освіти обговорили переваги та перспективи реалізації цього проекту.

Національний проект «Відкритий світ» – це особливий проект для нашої країни. Адже йдеться не просто про сьогоднішню економіку та якість життя, йдеться про наше майбутнє.

За інформацією Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *