Учора на нараді начальників управлінь освіти райдержадміністрації, виконкомів міських рад Волині говорили про завершення 2011 – 2012 навчального року, проведення літнього оздоровлення школярів та підготовку до нового навчального року тощо. Зокрема, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Ольга Богданович повідомила про зміни та нові вимоги до навчальних закладів, – інформує «Під прицілом».

– Пунктом 3.12 Наказу «Про підготовку до початку 2012 – 2013 навчального року»  передбачено створення веб-сайтів у кожному дошкільному і загальноосвітньому навчальному закладі до першого вересня. Прошу вас звернути на це увагу. Докладіть зусиль, аби створити веб-сайти для кожного навчального закладу, – зауважила Ольга Богданович.

Крім того, в ліцеях, гімназіях, колегіумах у новому році дозволяється замінити уроки трудового навчання в 8 – 11 класах на уроки інформаційних технологій.

Також, як повідомив начальник Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Олександр Хомич, є вказівка від заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського сприяти у наданні вихідного дня батькам, чиї діти вперше йдуть до школи.

За матеріалами p-p.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу