У Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Ольжича відбулося урочисте відзначення переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» за 2013 рік.

Захід відбувся за сприяння Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Житомирської ОДА.

Цього року на розгляд оргкомітету автори та видавництва області представили 32 видання. Після їх детального вивчення та глибокого аналізу члени організаційного комітету визначили переможців у дев’яти номінаціях. Усі вони були нагороджені дипломами та грошовими нагородами.

Серед видань, представлених на конкурс викладачами ЖДУ імені Івана Франка, було відзначено «Практикум із методики викладання літератури» Любові Башманівської та Ніни Білоус, а також «Етюди з методики викладання літератури» Антона Лісовського в номінації «З глибини знань». Крім того, в номінації «Особистість і доба» було відзначено книгу Олександра Чиркова «Метафоричний театр Петра Авраменка».

Нагадаємо, що в попередні роки призерами конкурсу стали книга ректора ЖДУ імені Івана Франка Петра Сауха «Сучасна освіта: портрет без прикрас», посібник викладачів природничого факультету університету «Ботаніка в таблицях і схемах: посібник для учнів загальноосвітніх навчальних закладів, абітурієнтів та учителів», книга Анатолія Шевчука «Рідне мистецтво», за роботу над якою було віншовано упорядника, викладача Інституту філології та журналістики Ванду Чайківську, а літературним дебютом визнано збірку юної письменниці, студентки Інституту філології та журналістики Зоряни Головецької «Перші зорі надій».

Прес-центру ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу