Збірна Львівської політехніки – переможець II туру Кубка області з вільної боротьби - borotba NULP LNAU 05На Львівщині триває розіграш Кубка області з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації. Днями відбулася матчева зустріч кращих борців Національного університету “Львівська політехніка” та Львівського національного аграрного університету.

Студенти-політехніки здобули перемоги у вагових категоріях 55, 60, 66, 84 та 120 кілограмів. Натомість аграрники перемогли своїх суперників у категоріях 74 і 96 кілограмів. Таким чином підсумком матчевої зустрічі став рахунок 5:2 на користь львівських політехніків.

Зазначимо, що змагання на Кубок Львівської області серед студентських команд організовувало обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Участь у ньому беруть команди кількох вищих навчальних закладів області.

Збірна Львівської політехніки – переможець II туру Кубка області з вільної боротьби - borotba NULP LNAU 01Збірна Львівської політехніки – переможець II туру Кубка області з вільної боротьби - borotba NULP LNAU 04

Мета змагань, як наголосив голова обласного відділення Комітету Анатолій Ігнатович, – пропаганда спорту серед студентів, зокрема, залучення їх до занять таким цікавим видом єдиноборств, як вільна боротьба, а також налагодження дружніх зв’язків між студентськими спортивними колективами Львівщини.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»