Нещодавно на базі комунального дошкільного навчального закладу № 207 Інгулецького району міста Кривого Рогу Дніпропетровської області відбулося засідання «Школи молодого вихователя» на тему «Застосування ІКТ-технологій в освітньому процесі дошкільного закладу». Учасників засідання привітала керівник школи Тетяна Волчак, яка наголосила на важливості новітніх технологій, адже вони підвищують мобільність навчально-виховного процесу.

Під час заходу відбулося інтегроване заняття на тему «Подорож до Осені» з демонстрацію комп’ютерних ігор і вправ, що доцільно використовувати в корекційній роботі з дітьми дошкільного віку з порушенням мовлення. Вихователь Поліна Афанасьєва і вчитель-логопед Ольга Домаранська продемонстрували, як використання комп’ютерних технологій значно покращує процес корекційного навчання, як правильно дібрані технології навчання створюють необхідний рівень якості, варіативності, диференціації та індивідуалізації навчання.

Під час проблемного діалогу, який провела вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 207 Тетяна Трифонова з використанням презентації «Застосування ІКТ-технології в освітньому процесі дошкільного навчального закладу», молоді педагоги отримали для себе методичні рекомендації, цікаві факти щодо використання комп’ютера у навчанні та вихованні дошкільнят.

Досвідом роботи з упровадження медіадидактичного забезпечення освітнього процесу в дитячому закладі поділилася вихователь Жанна Мунтянова.

Вдало презентувалося питання щодо системи тематичного планування мультфільмів із метою розвитку зв’язного мовлення в дітей старшого дошкільного віку вчителем-логопедом ДНЗ Наталією Голик.

Програма засідання  передбачала дискусію, під час якої учасники заходу разом із вихователем Валентиною Величкевич обговорили «Негативний вплив сучасних мультфільмів на процес соціалізації дитини».

Натхненні спілкуванням, з новими знаннями з використання ІКТ-технології в ДНЗ і готовністю впроваджувати кращий педагогічний досвід йшли із засідання молоді вихователі.

За інформацією Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу