День толерантності перетворився на тиждень, щоб терпимість стала нормою - dfyУ рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в молоді європейських цінностей, поглиблення знань про Європейський Союз, популяризації вивчення європейських мов і задля пропаганди принципів терпимості, розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 11 по 18 листопада 2013 року в Луганському обласному багатопрофільному ліцеї проходить Тиждень толерантності. План проведення тематичного тижня насичений і різноманітний: зустрічі з цікавими людьми, конкурси, круглі столи на цю тему. 

Представники Ради наукового товариства учнів «Пошук» є організаторами та координаторами всіх заходів. Саме ця група ліцеїстів підготувала добірку інформаційних матеріалів із питань толерантності, провела опитування на краще визначення «Толерантність – це…». Ліцеїсти беруть участь у різноманітних конкурсах: конкурс на кращий портрет толерантності, конкурс на кращу власну емблему толерантності та девіз, конкурс творів «Легко любити людство, спробуй полюбити сусіда», конкурс на кращий синквест, а також долучилися до акції «Толерантність в об?єктиві фотокамери».

У рамках тижня толерантності відбулася зустріч з представниками Луганського Французького альянсу.

До ліцею завітали професор кафедри педагогіки СНУ ім. В. Даля, доктор педагогічних наук, кандидат філософських наук Рашидов С. Ф., доцент кафедри практики іноземних мов СНУ ім. В. Даля, кандидат педагогічних наук Шабінський М. Є, які відповіли на численні запитання ліцеїстів про відносини між іноземними студентами та жителями Луганщини.

Упродовж тижня ліцеїсти створюватимуть власний Кодекс толерантної людини, готуватимуться до презентації класних проектів «Ліцей – простір толерантності», працюють над створенням відеоролика «Толерантність врятує світ».

Робота педагогічного колективу спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

За інформацією Департаменту освіти і науки Луганської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *